Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legdurvább horrofilm a...

Mi a legdurvább horrofilm a világon? Ne írjátok az ördög űzőt mert szerintem tök béna.

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a Kampókézen féltem nagyon. Még ma sem merem kimondani a tükör előtt . . .

De lehet, hogy csak azért, mert akkor még túl fiatal voltam.

Ugyanígy vagyok a Twin Peaks-el. Igaz az nem horror. De tegnap láttam a bemutatóját az M1-en, hogy újra leadják. Már attól kirázott a hideg, rémálmaim voltak tőle :D

Halálos kitérő első része

Amiket mostanában láttam:

Júlia szemei

Köpök a sírodra 1-2

La cara occulta (Hidden face)

2014. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Ezt így objektíven nem lehet megállapítani, mindenkinek más a durva.


Faces of Death (elvétve valódi jelenetek is vannak benne, amúgy moslék, de brutális)

Szerb film (szerintem mondjuk túlértékelt)

Egy kés filozófiája (ez meg túlságosan elnyújtott)

Kannibál holokauszt (a klasszikus gore)

Guinea Pig sorozat (japán, ez se mai gyerek)

Mártírok (ez pl. jó is, nem csak durva)

Irréversible (nem igazán horror, de nagyon grafikus és durva, plusz ütősen jó és hatásos is)


Nem annyira brutális téma, de a Freaks se gyenge (1932-es, nem igazán horror, leginkább az zavarbaejtő benne, hogy a színészek valódi torzszülöttek)

2014. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Őszintén szólva 1 kezemen nem tudom megszámolni a jó horrorokat, amiket eddig láttam. Vagy nevetségesek vagy undorítóak, de nem félelmetesek. A legjobban talán a Terminátortól féltem, amikor csúszott Sarah után. Bár akkor még kicsi voltam. Mostmár nehéz meglepni, főleg a mai horroroknak.
2014. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* megtudom
2014. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hardy Weinberg válasza:
A Kannibál holokauszt tényleg durva. Nekem még A légy c. film volt félelmetes, amikor gyerekfejjel megnéztem, bár az nem vérengzős.
2014. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Durva? [link]
2014. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Texasi lánfűrészes-től paráztam nagyon be .
2014. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból? Brutális, félelmetes, elcseszett, bizarr hülyeség?


Ez egyébként egyénfüggő, mert mindenki mástól tud beparázni, illetve mást tart iszonytatónak (én pl. rendkívül utálom a galléros gyíkokat, és a Basket case-ben az egyik mutáns kb. egy emberi galléros gyíkra emlékeztet.).


De érdemes nézegetni ilyen témában a régi olasz filmeket, nagyon sok véres darab van közöttük.


-pl: Antropophagous, Túl a sötétségen, Absurd, esetleg a Traces of death (ami a Faces of death túlpörgetve), a ma már klasszikusnak számító Vomit gore filmek

2014. júl. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!