Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki 33 db anime sorozatot...

Aramnd kérdése:

Aki 33 db anime sorozatot nézett végig (kb 14 rész 1 évad. ) Az elmondhatja magáról hogy anime fan?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 14:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Viszont a nagyobb animékből, Pl:Naruto Blech,Fairy Tail ebből kb fejenkét 200-at láttam.
2014. jún. 29. 14:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ettől függ, ez csak egy cimke, hogy mennyire vagy rákattanva, mennyire játszik fontos szerepet az életedben az anime.


Én elég sokat láttam, bár nem ilyen gigasorozatokat (a Monster volt a leghosszabb, a zöm tizenx vagy húszonx rész, vagy párrészes OVA-k és egészestés filmek), de az általad említett "nagyobbakból" egy darabot se, nagyon kényes vagyok az igényes (és realisztikusabb) grafikára és szinte csak felnőttebb célközönségnek szánt, komolyabb, elgondolkodtatóbb darabokat nézek (pár kivétellel).

Nem nevezem magam "anime fannak" (ahogy "filmrajongónak" sem), simán vannak bizonyos típusú animék, amiket nagyon szeretek (ahogy filmekből is).

2014. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Előszöris, én is körülbelül ennyi animét láttam, de nem mondom magam "fan"-nak mivel nem vagyok függö. Fannak csak az mondható, ha minden nap nézel. De ha teljesen ráfügtél, nem mész sehova, egész nap animét nézel akkor elmondhatod magadról hogy fan vagy. Ezt magadnak kell eldöntened.

Ez az időtöl is függ, ha ezt 2-3 hónap alatt érted el akkor fannak lehet téged titulálni.


Remélem tudtam segíteni! :D

2014. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a FAN és a FÜGGŐ nem szinonimák. A FÜGGŐ függ tőle. Én fannak mondom magam és mindennap nézek, de kibírom animék nélkül egy hónapig. A FANok csak rajonganak érte és nem függnek tőle. És igen mondhatod magad fannak mert ahogy az első válaszoló írta ez a rajongás mértékétől függ.
2014. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az fan aki folyamatosan néz animét. Nem a mennyiség számít, hisz ha én fél év alatt megnézek elképesztő mennyiségű animét aztán utána évekig nem nézek akkor nem vagyok fan. Bár ki tudja, ez megint embere válogatja, kinek mi...
2014. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
33 anime az nagyon is sok
2015. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!