Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Violetta sorozatban összejön...

A Violetta sorozatban összejön Herman és Angie?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 23:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
nem mivel German Angie sógora és ezért Angie nem akar Germannal lenni és German se Angievel miután megtudja hogy Angie Maria testvére ;) de azért az első évadban amikor még German nem tud semmmit megcsókolja Angiet meg egyszer Angie Germant csak hogy elterelje German figyelmét
2014. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Krisztike Esztike válasza:
nem
2014. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy, igen valamelyik évadban és lesz elvileg gyerekük is.....
2014. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Krisztike Esztike válasza:

honnan hallotad ?

ez nagy hülyeség!

Angie mindig arra hivatkozik, hogy rokonok.

2014. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

De a 3.évadban összejönek, és elvileg gyerekük is lesz:

[link]

2014. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez durvaa....

Hát szerintem azért lesz vmi angie és herman közt mert Jade azért bérli fel esmeraldát,h kitúrja angie-t,de ő okosabb,és jade-t is kitúrja..jó nem mondom tovább;)

2014. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem nem fognak! Angie a 2.évadban elmegy egy másik városba . Igazából azért mert a színésznő terhes volt és elment szülni ! Azt nem tudom h a 3.evadban visszajön e de ha vissza is jön nem lesznek együtt mert german feleségül fogja venni Ludmilla anyját ! Ezt onnan tudom h egy kicsit értek spanyolul és nagyon sok interjút néztem a 3.evadrol!!
2014. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Bmeg szarim le h tudsz a nyelven! mindenhol azt irjak h lesz gyerekuk meg lepek is vannak rola!! es clara a masodik ecadba azert megy dl mert munkat kapott francia orszagba. nm szulni megy el. a harmadukba meg igen lesz gyerekuk.
2014. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az Angie a 2.évad 66. részében megy el Párizsba mert a 61. részben rájön hogy a German a Jeremias és ezzel mégegyszer összetöri a szívét szegény Angienek mert ő neki öntötte ki a szívét hogy mennyire szereti a Germant meg stb...

A 3. évad 15. részében találkoznak Barcelonában és a 23. részben Angie visszatér Buenos Airesbe.German "megkörnyékezi" olyan kérdésekkel ogy miért jött vissza. Igazából German rádöbben hogy még mindig szereti őt. Angie is. A Googlen már fent vannak esküvői képek, csak pont róluk nem :/

2014. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vivien2134 válasza:
0%
Igen osszejonnek!Elvileg Enginek gyereke is lessz akit Marijanak neveznek el!De a gyerek igazabol Diegotol lessz!
2015. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!