Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok ezekről?

Dododen kérdése:

Mit gondoltok ezekről?

Figyelt kérdés

Hello!

van két fim amit nem tudok eldönteni,hogy nekem valóak e.(?)

Bábfilmek ugyan de a tesóm szerint nem nekem valóak.utána olvastam a filmeknek,és azt írták egy cikkben,hogy 16 karikásak.

Én most 12 vagyok és mégis aranyos filmnek tűnnek,nem pedig túl félelmetesnek.

Ezek azok:Karácsonyi lidércnyomás

A Halott menyasszony

Azt tudni kell,hogy nem bírom a vért és a horrort.

Még azt is mondta a tesóm,hogy levágják a Karácsonyiban egy ember fejét.Ez igaz?

Légyszi írjátok meg,hogy ti hány évesen láttátok,és hogy szerintetek nekem való e.

Köszi előre is.



2014. jún. 25. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a címük alapján nekem nem tűnnek aranyos, és vicces filmeknek. :D Ha nem bírod a horrort meg a vért, és amúgy is 16 karikásak a filmek, szerintem ne nézd meg!

Én nem láttam egyiket sem, úgyhogy sajnos nem tudom megmondani mi volt benne, meg mi nem, de még szerintem ez korai! ;)

2014. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem fergeteges mindkettő! :)

Mesefilmek. Mondjuk... sötét mese. De zseniális :))

Maga a készítés technikája is fantasztikussá teszi, mert nem számítógépes animáció.

A Karácsonyi lidércnyomás nagy kedvencem, a Halott menyasszonyt csak egyszer láttam. /A karácsonyihoz képest nekem unalmasabb volt, de ez csak egyéni vélemény./

A mondanivalója mindkét történetnek pozitív.

Szerintem 12 évesen simán megnézheted.

2014. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, még annyi kiegészítést írnék, hogy inkább vicces, mint félelmetes. A Walt Disney-féle Hófehérke ijesztőbb, mint ez a két film.
2014. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tesód hülyeségeket beszél! Semmi ijesztő nincs benne. Én 10 évesen láttam, és nekem nagyon tetszett.
2014. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!