Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A feláldozhatók, Halálos...

A feláldozhatók, Halálos iramban vagy Die Hard?

Figyelt kérdés

Melyiket szeretitek jobban és miért?

Még nem láttam ezeket a filmeket, most hogy nyári szünet van gondoltam behozom a lemaradást, de nem tudom hogy melyikkel kezdjem.



2014. jún. 17. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindegyik megnézhető egyszer, de az a baj hogy előbb utóbb unalmasak mivel ha már 4-5 rész van belőlük (kivétel a feláldozhatók) akkor nem tudnak újat mutatni.


Inkább nézz sorozatot mondjuk Trónok Harca vagy Sherlock Holmes(nem a TV2-es)

2014. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, utána nézek.
2014. jún. 17. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
A feláldozhatók a legjobb.
2014. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Halálos Iramban részek jöttek be a legjobban. Abból is az utolsó két rész.
2014. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ja a halálos iramban mindeggyik része nagyon jó de a többi kettő is jó
2014. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Die hard 1,2,3 majd a Halálos iram részek főleg az első, negyedik, ötödik, és a hatodik.
2014. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csakis a Halálos Iramban,a Feláldozhatok nagyon Mese,Die Hardrol nem is beszelve Ilyen rendôr nem letezik!!
2014. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 soldierdan ***** válasza:
Mert vannak olyan autóversenyzők a valóságban mint a Halálos iramban kedves utolsó. Ha te az alapján nézel filmet, hogy mi valós benne és mi nem akkor nem vagy ép...
2014. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!