Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok segíteni a Hívatlan...

Tudnátok segíteni a Hívatlan vendég c filmmel kapcsolatban? Van amit nem értek benne.

Figyelt kérdés
Anna - akiről kiderült, hogy ő Mildred Kemp - az újságcikk alapán '96-ban volt 19 éves. A film 2008-ban játszódik és Matt ekkor 18 éves (a sírjára 1990-2008 van ráírva), közöttük ekkor a korkülönbség? Anna nagyon fiatalnak tűnik filmben. Ezek szerint ő is ápoló volt, úgy mint Rachel, a mostohaanya? Itt egy kicsit összezavarodtam, nem értettem meg ezeket a részleteket a film alapján.

2014. jún. 12. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Anna nem Mildred. Mildred az egyik gyogyós az intézetben ahová Annat vitték.
2014. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj igazad van, most jobban megnéztem a film végét és nem Anna ajtajára volt a név kiírva.


Még egy kérdésem lenne, hogy a nyaklánc hogy került Rachel-höz? Vagy ezt csak képzelte?

2014. jún. 12. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyaklánc csak egy hasonmása volt Rachel-nél. Pechje volt a csajnak picit.
2016. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!