Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem találok egy filmet, nem...

Muhaha16 kérdése:

Nem találok egy filmet, nem rég láttam, és ismét meg akarom nézni. Ismeri esetleg valaki a címet?

Figyelt kérdés
A sztori az volt, hogy egy lány haza akar menni az anyukája esküvőjére, és már előre bejelentette, hogy visz haza valakit, de a hapi lelép, mert kiderül, hogy házas. És így a csaj találkozik a repülőtéren a bátyja legjobb barátjával, akivel eljátsszák otthon, hogy egymás jegyesei. Egymásba szeretnek és happy end. Nem tudja valaki, mi lehet a címe? Ha igen, kérlek írjon választ:)

2014. jún. 8. 19:55
 1/5 anonim válasza:

nekem csak egy film rémlik erről de nem hiszem h az...


"Mint a hurrikán" Sandra Bullock, Ben Affleck

2014. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez tényleg nem az, de azért köszi :)
2014. jún. 8. 21:12
 3/5 anonim válasza:
Basszus én is ezt a filmet keresem, mert ha a fene fenét eszik se jut eszembe a címe. És ami vicces, már index fórumon is láttam, hogy ezt keresik, de eddig még ott sem érkezett válasz:( Ha valaki tudja, sokat segítene
2014. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok, végre megtaláltam: Egy apró bökkenő a címe. Remélem ezt kerested Te is:)
2014. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen-igen, ezt, köszi :D :3
2014. júl. 2. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!