Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Jurassic Park III. -ban...

A Jurassic Park III. -ban mikor a dinókakiban megszólal a telefon és megkeresik és kinéz a kaki mögül egy piros szarvas dinó, miért megy el? Miért nem támadja meg őket?

Figyelt kérdés

Nem tudja valaki hogy milyen fajta az a díno? Én úgy vettem észre olyasmi mint a 'Dinó' c.filmben azok a félelmetes szarvas piros dínók.

NA DE MOST AZT SZERETNÉM TUDNI MIÉRT MENT EL A DINÓ, MIÉRT NEM TÁMAGOTT?:DD



2014. jún. 8. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem támad rájuk, mert ürülék szaguk van.


Egyébként egy Ceratosaurus. [link]


A "Dínó" c. mesében Carnotaurusok szerepelnek.

[link]

2014. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"NA DE MOST AZT SZERETNÉM

TUDNI MIÉRT MENT EL A DINÓ,

MIÉRT NEM TÁMAGOTT?"

Először is az talán támaDott.;)

Másodszor, mert így volt megírva a forgatókönyvben.

2014. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illetve nem tudhatjuk hogy hogy volt megírva a forgatókönyvben, de azért ment el, mert az animátorok így intézték.
2014. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

első köszönöm, sokat segítettél :) én is a szagra gondoltam csak azért mégis..így már biztos.

második: igen, támadottat akartam írni, és mindkettőnk tudja hogy nem éppen ilyen szempontból kérdeztem :D

2014. jún. 23. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!