Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes elkezdeni a Supernatur...

Érdemes elkezdeni a Supernaturalt és a Teen wolfot?

Figyelt kérdés
Régebben már elkezdtem a Supernaturalt nézni de az első két rész nem nagyon tetszett. Most újra el akarom, szerintetek érdemes? A Teen wolfot még nem is kezdtem el soha, csak olvastam, hogy nagyon jó! Szerintetek? Köszi a válaszokat!

2014. jún. 5. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A teen wolfot kezdhetted
2014. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Neszi Petra ***** válasza:
2 hete kezdtem el a Teen Wolfot és imádom!!! Érdemes elkezdeni ;D
2014. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A Teen wolfot én már lassan több mint egy éve nézem és szuper,eddig már az összes részét láttam és mégsem untam meg.
2014. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én mindkettőt imádom!
2014. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hunbula ***** válasza:

Supernatural a legnagyobb kedvencem, mindenképpen ajánlom. Sokat formálódik idővel, például a monster of the week jellegű részekre kisebb hangsúly lesz a későbbiekben, de nagyon, nagyon imádom sorozat. Olyan mint a pizzás viccben, tudod, hogy amikor jó, jó, amikor nem jó, akkor is jó :)


Teen Wolf nekem az első évaddal nehéz volt, de utána sokkal jobb lett, élvezem ezt is :)


Én mindkettőt ajánlom :)

2014. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem kezdd el mindkettőt, nekem a legeslegkedvencebb sorozatom a Supnat,imádom. A Teen Wolfot is nagyon tudom ajánlani, most a 4. évad megy és horrorosabb mint az előző évadokban.
2014. júl. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem érdemes elkezdeni a Teen Wolfot! Én az 5.évad 11.részére várok, amit ma adnak Amerikában, és holnapra mr fent lesz magyar felirattal is!

Szóval... Az első évad egy kicsit (jó, inkább nagyon) "tinis". Nekem ez is tetszett, de azóta a sorozat nagyon sok mindenben változott. Már a második évadban is horrorisztikusabb volt a sorozat. Nekem személy szerint a harmadik évad tetszik a legjobban.

2016. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!