Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Family Guy vagy South Park?

Family Guy vagy South Park?

Figyelt kérdés

Mind2 sorit szeretem, de nem tudok dönteni melyik a jobb, szerintetek? Ha valaki azt is letudná írni, hogy mi pl. a south parkban a jobb, mint a Family Guyban, vagy mi a rosszabb


Előre is köszi a válaszokat :)



2014. jún. 1. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Archer! :D


Amúgy nehéz kérdés. Az én humoromhoz a family guy közelebb áll. Több szempont szerint is lehet nézni.

A family guy-ra inkább az a jellemző, hogy általában minden részben van min. egy nagyobb poén, de epizód szinten gyenge.

A south park-ra az a jellemzőbb, hogy egy rész vagy jó, vagy nem. Ha jó, akkor sokat lehet nevetni, ha pedig rossz, akkor semmit.


Ha elkezded darálni őket, akkor lejön, hogy a south park-nak van egy erős 3-4 évada, a family guy viszont nem rendelkezik olyan évaddal, ahol minden rész jó lett volna.


Ha választanom kell legjobb animációs sorozatot, akkor archer.

2014. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Family guy a jobb, south parkban túl sok a szexorientált epizód
2014. jún. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A South Park készítői keményebben megmondják 1-2 dologról a véleményüket, néhány részben porig aláznak hírességeket, nem csak a szexualitás de a brutalitás is többször kerül elő.

A Family Guyban kb. elkezdődik vhogy a rész, aztán egy fordulattal teljesen más irányba terelődik. Sokszor lehetetlennek tűnő, de lehetséges dolgok adják a viccet.

De nekem a kedvencem a Simpson család.

2014. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzam a Family Guy all kozelebb mar, de a South Parkot is mindig szerettem. Mindegyikben vannak jobb es roszabb reszek, de ez gyakorlatilag minden sorozatnal igy van.
2014. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Family Guy
2014. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hozzám a South Park áll közelebb, mindenkinek más.
2014. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2014. jún. 2. 22:29
 8/8 anonim válasza:
Mindkettőt szeretem, de a family guy jobb szerintem:)
2014. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!