Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bs Playerben ha már tettél...

A Bs Playerben ha már tettél a film alá feliratot, hogyan kell lementeni?

Figyelt kérdés
Megmondaná nekem valaki hogy ha már a BSPlayerbe behúztam a filmet meg a feliratot is,akkor azt hogyan kell lementeni? úgy hogy úgy maradjon hogy látszódjon alatta a felirat.köszi
2009. dec. 30. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tedd a feliratfájlt ugyanabba a mappába, ahol a film van, és a nevük legyen azonos (a kiterjesztésük nyilván nem, csak a nevük).

Vagy nem erre gondoltál?

2009. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán.Van a Bs Player program.behúzom a feliratot,és a filmet.teljesen jó megy meg minden a felirat a film alatt.és hogy mentsem ezt le?
2009. dec. 30. 19:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ottmaradjon a felirat, akkoris, ha letörlöd a felirat fájlt? Azt nem lehet. Rá kell égetni, csak akkor marad... Ha egy mappában vannak, azonos névvel, akkor ott lesz, akárhányszor ki-be lépsz a bsplayerből.


Ha nem erre gondolátál, akkor nemértem, hogy miért kéne elmenteni?!

2010. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg feliratégetésre gondoltál, akkor itt nézz szét, úgy néz ki, nem lehetetlen:

[link]

[link]

2010. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi.És ha ráégetem akkor nekem kell mindig begépelni vagy a meglévő feliratot is rá lehet?
2010. jan. 2. 23:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Itt egy picit megint elgondolkodtam, hogy igazából mi is a kérdés, de a lényeg az, hogy ha egyszer sikerül ráégetni a feliratot, akkor soha többé nem kell a feliratfájllal bajlódnod, mert nem lesz rá szükség. Begépelni? Nem tudom, hogy eddig is mit kellett begépelned...
2010. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oké köszi.Arra gondoltam hogy a meglévő feliratot rá lehet-e égetni.
2010. jan. 3. 12:23
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezazz:)sikerült:D köszi mindenkinek!
2010. jan. 3. 13:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó, akkor most légy szíves leírni, hogy csináltad, hátha téved még erre valaki, aki ilyet szeretne, és akkor rögtön tudni fogja, mit tegyen. Amúgy gratulálok :)
2010. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk még mindig nem esett le, hogy mi sikerült neki:D
2010. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!