Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki játssza az Álom. Net című...

Ki játssza az Álom. Net című filmben Regi hugát?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki az a lány, aki Regi fekete hajú emo hugát alakítja. Már láttam más filmben is és nagyon idegesít, hogy nem jut eszembe a neve, és nem sikerült megtalálnom a neten.
2009. dec. 30. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekel, azért írok :D meg a reginek a régi suliában volt egy fekete hajú barátnője, olyan volt, mintha szinkronos lenne, mert ha jol tom,akkor az a csaj szinkronhang is más filmekben :D engem amúgy a filmben zavart, hogy lekoppintották a hajrá csajok3-at.. amikor bőg a mobilon keresztülXD, amúgy nem tudod véletlenül, hogy ki volt az álom.net? mer én azt szűrtem le, hogy ő segített mindenkinek
2009. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Marsi Laura
2009. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért van abban a filmben rengeteg ismerős hang mert szinte minden szereplő le volt szinkronizálva...

Pl.: Labancz L. barátnői a régi suliból egytől-egyik kb.

Akk a szomszédja...

Akk a billentyűs csávó...

2009. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bár nem értem mi értelme ennek...-.-

magyar filmet szinkronizálni...-.-

2009. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak üzenem, h az a csaj sem eredeti hangon beszélt! Szóval ahhoz a csajhoz (akivel amúgy egy suliba járok) ne azt a hangot kösse hozzá automatikusan. Béna az egész. :D
2009. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

Nem tudom, ki lehetett álom.net, nem derült ki sajnos. Eléggé felidegesített... egyébként tényleg egy az egyben Hajrá csajok! 3 koppincs -.-

Egyébként ez komoly hogy szinkronos? o.O Én csak kapkodtam a fejem, hogy mennyi szinkronszínész van egy filmben összegyűjtve, de azt hittem hogy tényleg azok,akik a filmben szerepelnek. Ez mekkora marhaság. oO

2009. dec. 30. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
jaja :o:o éN EL SEM VÁLLALNÉK EGY OLYAN SZEREPET, AHOL NEM AZ ÉN HANGOM VAN
2009. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!