Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki akedvenc szereplőd, a...

Ki akedvenc szereplőd, a trónok harcából, és miert?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 20:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
@stbi: azt egyáltalán nem mondanám,h Danny jó uralkodó és ilyen kell Westerosra, nyomorba döntené az egész birodalmat :D Nemtom,h a könyvbeli meereeni uralkodásából mennyit fognak a sorozatba tenni, de majd meglátod.
2014. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%
Hát én nem olvastam csak tetszik hogy a szegényeket segíti nem a korrupt nemeseket. Hát nekem ez a szimpi, neked meg a többi. Nem kell kinevetni. Köszi.
2014. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem Sansa a nagy favorit. :D Egyre szimpatikusabb. A sorozatban és a könyvben is érezni rajta, hogy elég sokat tanult már. Nem az a lány aki akkor volt, mikor az apját lefejezték. Szurkolok neki. Talán túl éli és királynő lehet. Rálelhetne a kis ezüst hajú hercegére ;)
2014. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Az én személyes kedvencem Jaime Lannister. Ő a legemberibb karakter mindközül, és bár az elején ki nem állhattam, szépen lassan megismertem, megkedveltem. Mindenki megbélyegzi, és akármit tesz, akkor is csak a királyölőt, a vérfertőzőt, a becsület nélküli embert látják benne. És valóban követett el hibákat, tett aljas dolgokat, de ha az ő szemszögéből nézzük, neki volt igaza. (bár ez mindenkire igaz) De megváltozott, és próbálja helyreállítani becsületét.

Másik kedvencem Oberyn Martell. Hihetetlenül jól megírt, szórakoztató figura. Laza, humoros, veszélyes, remek harcos. Igaz célt szolgál, bosszút állni nővérén. Csak hát mint mindig, itt sem úgy alakulnak a dolgok, ahogy az ember várná, de nem spoilerezek...

Daeneryshez én annyit fűzök hozzá, hogy mint karakter tényleg jó, és ő is hatalmas fejlődésen megy keresztül, azonban azzal a hozzászólóval kell egyetértenem, aki szörnyű uralkodónak tartja. Ha Meerenben sem képes rendet tartani, hogy akar egy egész birodalmat uralni? Ennek egy egyszerű oka van: Bár tényleg megedződött és kemény dolgokon ment keresztül, még mindig ott van benne a gyerek, túl fiatal és tapasztalatlan még. Azonban ha jó tanácsadókkal veszi körbe magát, még válhat belőle erőskezű, bölcs uralkodó.

2014. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddard Stark amíg élt,mostmár senki.
2014. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Dondorbondor válasza:
100%
Hodor! :-)
2014. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Tyrion, ő a legösszetettebb karakter számomra, imádom a humorát, nagyon okos, tisztában van a gyengeségeivel.

Jamie, hatalmas fejlődésen megy keresztül, hiába csinált sok genyóságot, mégis lehet szeretni.

Arya, imádom, mindent meg tesz a túlélésért, fiatal kora ellenére ő az egyik legbátrabb karakter.

Jon, a Falnál történő dolgok nagyon érdekesek számomra, igaz barát, védelmező, jó vezető és tele van meg nem fejtett titkokkal.

Szeretem még Sandor Cleganet, Sansát, Varyst, Danyt, Drogot és Oberynt. Plusz nagyon érdekes karakter számomra Melisandre és a vén medve, Mormont.

2014. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!