Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó, romantikus, misztikus,...

Jó, romantikus, misztikus, inkább vámpíros sorozat?

Figyelt kérdés
Néztem a vámpírnaplókat, beauty and the beast, vámpír akták, bűbájos boszorkák, és ehhez hasonló szerelmes sorozatokat keresnék. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. máj. 23. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Being Human (Emberbörben), Teen Wolf, Secret Circle
2014. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Teen Wolfot én is ajánlom, bár nincsenek benne vámpírok, de romantika és misztikum abszolút van:)

The Originalsot, mindenképpen nézd meg, mert a Vámpírnaplók testvérsorozata, tuti bejönne. Benne vannak az ősök :) (Klaus, Elijah, Rebeca)

Pretty Little Liars is ajánlanám, bár nem természetfeletti, de vannak benne relytéjek, és igazi jó kis csajos sorozat.

Supernaturalt is nagyon jó, mert tele van misztikummal, és tök izgalmas, vámpirok is vannak benne (bár itt pont ők a rosszfiúk), de romantika nem nagyon van benne.

Meg még esetleg a Once Upon a Time is tetszene. :)

A True Bloodról tudom még, hogy vámpíros, és hogy vannak benne szerelmi szálak. De elég dúrva sorozat(ezért se néztem még meg), szóval csakha idősebb vagy akkor nézz bele.

2014. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!