Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Beijednék az American Horror...

Beijednék az American Horror Story-tól?

Figyelt kérdés

Elkezdeném nézni de ismerőseim azt mondják elég durva. Szóval szerintetek elkezdjem nézni?

14L



2014. máj. 23. 17:31
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én úgy kezdtem el nézni, hogy a kör volt az első és egyetlen horror film, amit láttam. Szerintem kezd el, mert nem ijesztő, hanem inkább kicsit beteg. Én nem bántam meg, hogy elkezdtem. :)

13/L

2014. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én utálom a horror filmeket, csak a Kört láttam egyszer, és azon halálra ijedtem, napokig nem bírtam kiverni a fejemből.

Épp ezért én is ódzkodtam az AHS-tól, de belenéztem és egyáltalán nem durva annyira, mint egy horrorfilm.

Inkább tényleg csak néhány helyen undorító, de nem ijesztő. Abszolút nézhető. :)

(És van egy olyan érzésem, hogy Tate és Violet páros majd a kedvenced lesz, mint mindenkinek.) :)

2014. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Elkezdem nézni.
2014. máj. 24. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!