Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik vígjátékot ajánljátok,...

Melyik vígjátékot ajánljátok, amin lehet röhögni, és tényleg szórakoztató?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
hát :D:D az üresfejű... Borat(vannak benne jó poénok, de eléggé prasnya) hirtelen ennyi :)
2009. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Férj és férj.

Tuti film!

2009. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Férj és férjet láttam anno moziban.
2009. dec. 29. 19:17
 4/8 anonim válasza:
Nagy durranás 1-2 Csupasz pisztoly
2009. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt már egy kérdésnél összegyűjtöttem:

Sziki Szökevény, Csupasz Pisztoly 1-3, Horrorra Akadva 1-4, Ne Szórakozz Zohannal, Amerikai Pite 1-7, A Spanom Csaja, Superhero Movie, Férj és Férj, Hé Haver Hol A Kocsim?, A Spártaiak Titkos Élete, Ali G, Borat, Távkapcs, Az 50 Első Randi, Sátánka - Pokoli Poronty, Dilidiák, Tök Állat, Tök Alsó, Tökös Csaj, Manitu Bocskora, A Zűrhajó, Mr. Balhé, Drakula Halott és Élvezi, Drágám Add az Életed, Ace Ventura 1-2, Esti Mesék, Csontdaráló (nagyon jó :D), Apafej, Rocksuli, Trópusi Vihar, Jay és Néma Bob Visszavág, Már Megint Egy Dilis Amcsi Film.

-Sátán-

2009. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Másnaposok - nagyon beteg film és sokan lehúzták de én könnyesre röhögtem magam rajta

Tegnap néztük barátnőimmel a Csajok háborúját. Az is nagyon jó

2009. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb az Őrült nők ketrece. Én láttam már 2 verziót is. De mindegy melyiket nézed mert gyakorlatilag szóról szóra ugyanaz a kettő csak mások a szereplők.
2009. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rosszbarátok

Az eltakarítónő


Most híreteln ezek ugrottak be, amiken jókat nevettem.. Az eltakarítónő holnap lesz a tv2-n, bár a szinkron szar...


De ha igazán nevetni akarsz, akkor gondolom ismered: Jóbarátok sorozat:D:D nem hiszem el, hogy hogy tudnak ennyi poént kitalálni:D minden részen halálra röhögöm magam. Fura, hogy nekem egy film sem volt ennyire szórakoztató, mint ez a sorozat:P:D

2009. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!