Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen lett az új x-men film...

Kovasky kérdése:

Milyen lett az új x-men film szerintetek?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy aki megvárta a film leges legvégét az tudja hogy ki a franc volt ott aki a piramist építette össze? És utána a 4 lovas aki nézte azok kik voltak?

2014. máj. 22. 21:13
 1/10 A kérdező kommentje:

Jaa meg ami a trailerekben voltak előzetesek nem mind volt benne a filmben. Miért nem ?


első link. https://www.youtube.com/watch?v=pK2zYHWDZKo--- 1:39-nél ott van Vadóc ,de a moziban őt nem mutatták.

2014. máj. 22. 22:16
 2/10 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=gsjtg7m1MMM--.. itt 1:01 pervél misztikkel beszél Logen ezt a részt sem adták le a mozibaN!
2014. máj. 22. 22:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Vadóc csak a film legvégén jelent meg Xavier magániskolájában,amikor ugye Logan "felébred" és igen azt a részt kihagyták. Ha jól emlékszem akkor Logan se beszélt Mystique-el,ahogy az trailerben van. Ezek a trailerek már egy ideje fenn vannak a neten és gondolom azután még megvágták.

Hogy az a film legvégén mi volt arról gőzöm sincs.Talán csak arra akartak utalni hogy a piramisokat is ilyen mutáns félék,vagyis ilyen Magneto félék építették.De akkor felmerül a kérdés hogy hogyan tudta "reptetni" a köveket,mert ugye Magneto csak a fémeknek "parancsol."De igazából fogalmam sincs hogy egyáltalán van-e valami jelentősége annak a jelenetnek a következő x-men filmekre.

A film pedig úgy összességében tetszett.Nálam egy olyan 8.5/10.

2014. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utána néztem ami a végén tőrtént az a új x-men film lesz! x-men apocalypse
2014. máj. 23. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:

#1

Igen, én is találtam róla infókat:

[link]

[link]

2016 május 27.-ére van kitűzve a premier,szóval addig azért még van idő... :/

2014. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jah
2014. máj. 23. 23:56
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
A film végén az a plusz jelenet a következő X-Men filmre utalt, melynek címe X-Men: Apocalypse. A fő ellenség Apokalipszis lesz, aki az egyik leghatalmasabb mutáns a Földön, az ókori Egyiptomból származik. Több mint 2000 éves. Neki dolgozik a Négy Lovas.
2014. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nagyon tetszett, szerintem ez volt az eddigi legjobb x-men film. 9/10 nálam.
2014. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
A kivágott jelenetek lehet, hogy benne lesznek a rendezői változatban. Ahogy az új Hobbit film trailerében is látszódott, hogy Gandalf találkozik Dol Guldurban a megtébolyult törpe királlyal, mégsem volt a filmben.
2014. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaja tényleg hobbitban is volt!! Azt énis észre vettem. De azis lehet hogy csak bővítettben lesz!
2014. máj. 25. 01:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!