Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók 5x22 (finálé)...

Vámpírnaplók 5x22 (finálé) Damon és Bonnie visszatérnek?

Figyelt kérdés

Az utolsó részben Damon és Bonnie meghalt,és úgy tudom,hogy akik meghaltak azok már nem térnek vissza :'(

ez igaz? ha valaki tud erről valamit az leírhatná<3



2014. máj. 17. 17:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
Bonnie és Damon valószínűleg halottak és azook is maradnak én legalábbis ezt olvastam
2014. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és akkor a 6. évadban már nem lesznek benne?
2014. máj. 17. 19:43
 3/15 anonim válasza:
Elméletileg az évad során 3 olyan szereplőtök kell búcsút vennünk,akik főszereplők,de a többi évadban már nem láthatjuk őket.Ebből egy Kathrine,a második Bonnie...a harmadik szerintem nem Damon,ugyanis ha ő meghal akkor kb a negyedére lecsökkenne a nézettség szám,és ezt a rendezők is pontosan tudják:) ráadásul eddig minden évad végén a főszreplőkkel történt valami(3.évad végén Elena vámpír lett,4.évad végén Stefan eltűnt..) szóval szerintem vissza fog jönni:) viszont elvileg a könyvben Damon hal meg..szóval nem tudom..csak bízom benne hogy visszatér !! Viszont szerintem Bonnie már nem fog szerepelni a 6.évadban,mert ő már meghalt egy párszor,és mostis feláldozta magát..de Damon szerintem tuti visszatér ;)
2014. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

értem,köszi:-)

most megnyugodtam:)

Egyébként szerintetek a 6. évadban Delena lesz vagy Stelena?

(vagy Steroline?):DD

2014. máj. 19. 14:18
 5/15 anonim válasza:
Szerintem most Delena tuti nem lesz,mert az 5.évadban csak az volt.:DD bár jó lenne..imádom Damont meg Eleneát együtt :33
2014. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én is:33<33 Delena forever<33
2014. máj. 24. 18:53
 7/15 anonim ***** válasza:
én nagyon remélem, hogy valahogy visszatér, mert hiába hal meg a könyvben, egy, hogy ott is mégis gondolkodik miután meghalt (vagyis valami hasonlóan ér véget, nem tudom pontosan, már rég olvastam), kettő, csökkenne a nézettség. :) én is remélem, hogy delena lesz :) de szeretném bonnie-t is vissza :(( damon & bonnie volt a két kedvenc szereplőm, erre kézenfogva elmennek meghalni :'D :(
2014. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a 6. évadban steroline lesz vagy stelena.. :/// viszont Damon&Bonnie 100% h visszajön <3
2014. máj. 29. 17:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem (de ez csak egy tipp) nem jönnek sajnos vissza...Van egy olyan érzésem hogy Elena és Stefan Damon halála után szépen lassan összejönnek megint.Nem tudom,hogy ezt a sorozatkészítők hogy fogják megoldani,mindenesetre nem lesz könnyű dolguk,mert a vámpírnapló nézők közel 3/4-e delena oldalán van,és ha nem jön vissza akkor tényleg lecsökken a nézettség de akkor is sztem ha stefan és elena összejön...
2014. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tudják,hogy lecsökken a nézettség,nem hülyék:)

és vissza fog jönni<33

2014. júl. 8. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!