Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy "tönkremenn...

Miért van az, hogy "tönkremennek" a filmnéző oldalak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézni egy sorozatot az első részétől, mert érdekel az eleje ugyanis később kapcsolódtam csak be.

Találtam is egy jó oldalt és működik is kb a 23 vagy 24. részig. Aztán onnan kér ezt a progit azt a progit, le is töltjük aztán nem játssza le úgy se a filmet. És mégis működnek az előző részek. Ez, miért van?

(Nem írok ide ki se honlapcímet, se filmcímet, mert feltettem már ezt a kérdést úgy ahogy van, de valakinek szúrta a szemét és töröltette, de ettől függetlenül akit érdekel megírom mely honlapokról van szó).

De akkor is kíváncsi lennék, hogy miért fuccsolnak egyszer csak úgy be a filmnéző oldalak, mert már elég sokkal így jártam, kb 3 filmnéző oldallal is.

Most akkor vagy működjön vagy ne, de nem? Annak értelme, hogy felét itt nézem másik felére kell keresnem másik oldalt annak értelme nincs...



2014. máj. 13. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Jogsértő a filmeket és sorozatokat a neten terjeszteni. Minél népszerűbb lesz egy oldal úgy kerül a jogvédők figyelmébe és bezáratják.


Ha csak arra gondolsz hogy miért kényszerítenek különböző szolgáltatások használatára közben: bevételt próbálnak szerezni általa, van aki odáig elmegy hogy már a tartalom sem valós csak átcsalogat egy oldalra ahol a reklámokat nézed vagy letöltesz egy programot és neki abból valahogy pénze lesz.

2014. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elkezdtem nézni egy filmet, és a 25. részig jutottam aztán az utána lévő részeket abszolút nem lehet lejátszani! Miért???
2014. máj. 14. 16:19
 3/8 A kérdező kommentje:

Olyan idegesítő, h most nem tudom, h mi történt akkor!!! (TV honlapján sincs fent már). Kérdést se tehetek ki, h valaki mesélje el (mert valaki nagyon allergiás a filmekre és töröltet mindent) kezdek nagyon bepöccenni!

Letöltöttem, de nem tudom megnézni...

2014. máj. 14. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg hány részes a sorozatévad (imdb vagy wikipedia). Ugyanis az USA szabvány 22-24 részes évadokat állít elő, elég ritka hogy annál több legyen. Lehet a többi rész csak valamilyen csali.
2014. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most megint lehetett belőle lejátszani, de holnap ki tudja engedi-e. Csinált olyat, h elkezdem nézni, nem volt időm befejezni másnap meg kérte a Java-t, meg is kapta a drága és nem ért semmit! :(:(:(:(:(:(

Attól függ a rendszergazdának (honlap karbantartójának) milyen napja van úgy tudom megnézni a filmeket?

2014. máj. 16. 20:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Hm?????????????????
2014. jún. 3. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyesmikhez köze. Az online filmnéző oldalakon lévő tartalom rossz minőségű, hogy minél kisebb fájlt kelljen feltölteni, ezen kívül az oldalak szándékosan lassúak vagy tele van reklámmal hogy fizess a gyors elérésért. Más módon nem manipulálják.


Sok esetben az az idő amíg egy epizód betölt és megnézhető, annak töredéknyi ideje alatt HD minőségben is letölthető lenne. Az online nézés ugyanúgy letöltést jelent, csak bezáráskor automatikusan törlődik a gépről a film/epizód (onnan játssza le a böngésző), letöltött esetén pedig te törlöd kézzel.


Jobban jársz ha egyszerre letöltöd az évadot torrentről, akkor és olyan ütemben nézed meg amikor akarod, külön bosszankodás nélkül. Egyedüli hátránya hogy foglalja a tárhelyet a gépen.

2014. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, az a baj, h nekem kicsi a vinyóm. :(
2014. jún. 4. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!