Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani valami egy...

Tudnátok ajánlani valami egy jó horrort ma estére?

Figyelt kérdés

A szellemes horrorokat nem annyira szeretem (pl.: Paranormal Activity). Inkább az ilyen valószerű, igazából is megtörténhető filmeket szeretem.

Lehet kicsit drámai is a film.

A Wolf Creek 2-ön gondolkozok, vélemények?


2014. máj. 10. 20:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi most olvastam vissza a kérdést, valami jó horrort*.
2014. máj. 10. 21:11
 2/7 anonim ***** válasza:
*******mozicsillag.cc/search.php
2014. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Furcsa játék

A szomszéd lány

Eden Lake-Gyilkos kilátások

Stephen King filmek pl Hasznos holmik,AZ stb

Ragadozók(The Ghost and the Darkness)

2014. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Zombis filmek: zombieland, land of the dead, shaun of the dead. rec, dawn of the dead, 28 nappal később

Egyéb: Mama, woman in black, silent hill, gonosz halott, fűrész, halálos hallgatás, aki bújt, aki nem 1-2

Vérfarkas: Az ezüst pisztolygolyó (silver bullet), underworld(bár azt még nem sorolnám horror kategóriába)

esetleg még a Van Helsing, de ez sem valami félelmetes.

2014. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat,várok még filmeket.:)

Fontos lenne, hogy azért olyan sztori legyen ami megtörténhet, szóval ne legyen ilyen démonos/ szellemes/ vámpíros. Inkább ilyen Wolf Creek vagy Halálos kitérő szerűségek legyenek.

2014. máj. 17. 11:27
 6/7 AnnaPetro ***** válasza:
Igaz történet alapján:Texasi Láncfűrészes Mészárlás 1974-es vagy 2003-as változata a többi rossz,Rémségek Völgye,A szomszéd lány(ez tényleg drámai,nagyon szomorú film.)
2014. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy akár a tükrök 1-2.
2014. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!