Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan horrorfilm, amitől...

Van olyan horrorfilm, amitől ma is megborzongtok? Vagy olyan, amitől gyerekként féltetek de most már nevettek rajta?

Figyelt kérdés
Mi a film címe?

2014. máj. 7. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Kedvenceink temetőjében az "ártatlan" effektek. Amikor valójában nem történt semmi, csak sejtette a rendező, hogy fog történni. Pl. éjjel a macska a fán, a kádba eső törölköző, az elhaladó kamion.

Nagyobb volt a feszkó, mint a valódi rémséges részeknél.

2014. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hatodik érzék - Kiskoromban nagyon tetszett, megborzongatott és még most is. Nagyon jól összerakott film, a képi világ, a történet, a rendezés, a zene... A kedvenc horrorom. (Bár talán inkább dráma-thrillernek mondanám.)


Kedvencek temetője - Nálam is! :D Most már inkább csak retro-horror számomra, tehát nem félek különösebben, de régen azért paráztam rajta. Nálam 2 jelenet volt, ami még most is kicsit beparáztat és azokkal a jelenetekkel álmodtam is.


Holtak hajnala (az új) - Hát, amikor megnéztem, nagyon paráztam. Oké, tudom, hogy nincsenek zombik, de beleéltem magam a filmbe. És megfogott. Még most is kicsit óvatosan nézem meg.

2014. máj. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Warren Scott ***** válasza:

A bolygó neve: Halál

Az un. arctámadóktól ma is a hideg futkos a hátamon, de nagyon szeretem azt a filmet xD

2014. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát...itt egyik se ijesztő biszont nagyon jó

A kedvencek temetője,az egy szép kis film,amitől én is féltem,de nem hagyott bennem nagy nyomot

Mostanság kis idő múlva nem félek a horroroktól,de vannak nagyon jó horrorok pl.

Démonok között-Váratlan részek,fantáziadús,effektek profi szinten szinte,amikor az ember nézi,azt érzi hogy tényleg hat rá egy bizonyos módon 10/10

Insidous-A gonosz háza-Démonok között és a SAW készítőinek filmje,hát ez eléggé meghatott,de a küzdelemért és itt tényleg elég parás részek vannak

2014. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!