Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hanyadik evad+resz?

Hanyadik evad+resz?

Figyelt kérdés
Szoval van egy sorozat a Jim szerint a vilag(en imadom:)))gondolom sokan ismeritek.Az egyik reszben Cheril es Jim hazassagi evfordulojaz rendezik es Ruby meg Gracie fulbevalot szeretnenek de nem engedik nekik mert 9-10 vagy 10-11 evesek es akkpr 1 ev mulva sportmelltartot hordananak aztan 13 evesen a tangajuk folott kivillannak az angyalos tetkoik mikozben egy motoron ulnek egy srac mogott.Aztan Cheril mar nem birja tovabb es elengedi oket Danaval ugyh Jim nem tudja.Jim vesz nekik vmi al fulbevalot de mikor ra akarja adni a lanyokra ugye meglatja ezert bosszubol az evfordulojukon vmi tollas fulbevalot rak a fulebe h elrontsa a hazassagi evfordulot.Aztan kibekulnek blablabla.Nem tudjatok hanyadik evad es hanyadik resz ez?(a resz nem.olyan fontos)kosziii
2014. máj. 7. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Tipp:


5. évad, 13. rész.


Forrás (angol):


[link]

2014. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezer hála,láttam már és azt hittem válaszoltam is rá de akkor most és mégegyszer köszi:)
2015. júl. 14. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!