Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatar, The last airbender 2?

Ry_der kérdése:

Avatar, The last airbender 2?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy az utolsó léghajlító című filmnek várható-e vagy van-e 2. része???

2014. ápr. 26. 19:08
 1/5 anonim válasza:

Igen, Korra legendája(Legend of Korra)

És abbol is van 2.évad

2014. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a sorozat, de a kérdez film adaptációra gondolt, ahol csak a Víz könyvének a feldolgozásáig jutottak.

Sajnos én sem tudom a választ, de már várom, ígérték pedig hogy hamar készül a folytatás. (sejtésem, hogy a vártnál kisebb bevétel ezt eléggé visszavetette)

2014. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én a filmre vagyok kíváncsi :) és utána néztem, hogy az elkövetkezendő másfél évben biztos nem lesz 2. rész :(
2014. ápr. 26. 21:47
 4/5 Krisipoke ***** válasza:
Shyamalan valóban hamar akarta megcsinálni egymáshoz képest a 3. részt, de úgy néz ki, hogy nem lesz folytatás az elképesztően rossz kritikák és közvélemény miatt.
2014. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kata424 válasza:
Hát ja... Én is már nagyon várom a 2. részt, de azok a kib*szott kritikák... jó azzal én is eggyet értek hogy az Aang legendája az eredeti, de a filmes változat pedig a valóságban mutatja be a történetet és a hajlítást. De remélem hogy lesz 2. és 3. része...
2014. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!