Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok még hasonló filmeket...

Tudtok még hasonló filmeket mondani?

Figyelt kérdés

valami hasonlót keresek ezeket már láttam:

Percy Jackson, Éhezők viadala, Végzet ereklyéi, A beavatott, Lenyűgöző teremtmények, Narnia, Harry Potter, Alkonyat. Ha tudtok még hasonlókat légyszi írjatok! Előre is köszi


2014. ápr. 26. 10:45
 1/1 kata_005 válasza:

Szia.

Ha tetszett a végzet ereklyéi szerintem a Secret Circce(Titkos Kör)is nagyon fog tetszeni ám bár szivem szerint én a könyvet javaslom ,max.az után nézd meg szerintem,de előre szólok úgy ha a könyv után nézed meg kicsi kaki lesz,de maga absorozat jó.Meg a Teen Wolfot is tudom ajánlani neked az is jó!Ha bármiben segíthetek szólj...ja hamár így belejöttem mondok pár filmet/sorozatot:

Pókember,Végjáték,Hobbit,Gyűrük ura,Trónok Harca,Hófehér és a Vadász,Noé,Az ismeretlen drakula,Tökéletes hang,Tintaszív,a Leleményes hugó,a Fogtündér,Boszorkányvadászat,Boszorkányvadászok,Demóna stb.:bocsi most csak ennyi jutott eszembe.Remélem ez is jó ;)

2015. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!