Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legrémisztőbb horrorf...

Melyik a legrémisztőbb horrorfilm, amit eddig láttál?

Figyelt kérdés
De tényleg olyat írjatok, amin össze@artátok magatokat!
2009. dec. 23. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem az ilyen "előugrik egy zombi és megtámad" típusú filmek ijesztenek meg, hanem amik a bezártságra, általános félelmekre szállnak rá...


Én a Moteltől 2 napig nem bírtam aludni, annyira beleképzeltem magam, hogy a föld alatt vagyok valahol Szlovákiában, és valaki halálig kínoz... :S:S Ezek az igazán durva filmek :S

2009. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
IDEGENEK is elég félelmetes volt számomra pedig 16 karikás volt a moziban.
2009. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah plusz barátommal néztem és ijeszgettük egymást.Nemvárt pillanatban belebökött az oldalamba aztán volt hogy én az övébe.
2009. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan nincs egy se, de azokat a filmek nagyon nagyon nem birom amikor ember embert ol. Mintha nem lenne eleg dolog a vilagon ami meg tud olni minket, meg egymast is nyirbaljuk. Igy pl., a Saw (Furesz), nah ennek "csak" az elso 2 reszet lattam, de a masodik mar nekem olyan volt hogy 2 hetig amikor becsuktam a szemem azok a borzaszto kepek porogtek egyfolytaban a szemem elott... Meg a pszicho filmek is elegge fraszba tudnak hozni, utalom azokat amikor az agy alol, a szekrenybol vagy mittudomen honnan bujik elo a gonosz... A zombie-s filmeken csak rohogni szoktam, a Holtak Hajnalat vagy 3x is lattam de mind a 3x konnyesre nevettem magam, ugyhogy kb ennyi:)
2009. dec. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem vagyok annyira horrorfilmes, de szerintem a Bloody Mary azért elég erős film.
2009. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a barlang. undorító film volt. nem félelmetes csak undorító.
2009. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!