Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan lány aki szereti a...

Van olyan lány aki szereti a világháborús filmeket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 17:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

jaj de gagyi kerdes!!!

mi lenne ha mi megkerdeznenk a fiukat,hogy miert nem szeretik a romantikus filmeket?ez ugyan olyan kerdes!ugy hogy ha lehet,akk ne kerdezz ilyen marhasagokat!emiigy csak hogy tudjatok en szeretem a vilaghaborus filmeket,es akkor mar en is "csunya" vagyok?en nem tartok senkit sem csunyanak,mert sztem mindenki szep a maga modjan!

2010. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Engem lány létemre minden érdekel, ami a II. világháborúval kapcsolatos, így a filmek is; pedig nem vagyok csúnya... (Mondjuk nem értem, mi köze a két dolognak egymáshoz... :))

20/L

2010. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
engem érdekel..pedig sokak szerint szépvagyok.sőt modellkedem.eskü.
2010. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Engem is érdekel.:Dimnden ami a II.V.h. hoz tartozik. És énis modellkedem demég nem komolyan csak iylen alap fotozlak.hu iylen helyeket.portfoliokat csinálnak.


14/L

2010. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

nem vagyok csúnya és imádok minden katonai dolgot és a műszaki dolgokat is. repülőkért, katonákért odavagyok!


20/l

2010. júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én személy szerint katona akarok majd lenni, apát is mindig kérdezgetem a katonaságról. Imádom a a katonás filmeket, a a katonákat, a háborús filmeket, történeteket.
2010. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
13/L
2010. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!