Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Violetta 2. évadja miről...

A Violetta 2. évadja miről fog szólni?

Figyelt kérdés
mint pl az 1. nek a középpontjába az a két hazugság áll h Angie Vilu nagynénje és h Vilu a stúdióban énekel mert ezek nélkül nem lenne semmi bonyodalom
2014. ápr. 23. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kirúgnak mindenkit, miután megtudják Violetta titkát.
2014. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Asszem most a 2.évadban az lesz a főbb téma h Diego és Lara kitalalnak valamit hogy Lara megkapja Leont Diego pedig vilut+az h kiderül a végén h diego Gregorio fia :D de lesznek benne más érdekes dolgok is pl Federico visszajön Ludmillával összejön meg majd Francesca is összejön valakivel meg stb nagy szerelmi bonyodalmak lesznek majd benne :d
2014. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi! :) és kb mikor kezdik el leadni a tévében? szeptembertől vagy novembertől vagy rögtön ahogy vége az 1. évadnak?
2014. ápr. 25. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Haat..Valahol hallottam hogy rá egy hétre lesz meg azt is h nyaron en sztem 1 honap utan folytatjak de ezt biztosra senki nem tudja/tudná megmondani :) De ha meg vmit szeretnel kerdezni akk irj priviben es megprobalok valaszolni ra a 2.evadig mindent kerdezhetsz mert a 3.rol en is csak talalgatok
2014. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké köszi mindenkinek utolsónak pedig nagyon köszönöm és oké! :)
2014. ápr. 26. 18:34
 6/11 encike3000 ***** válasza:
én tudom mert már láttam az egészet magyarul! arról szól hogy jön a studioba egy uj fiu aki diego és egyszer valahol megcsokolja a violettát és leon ezt látja szakit violettával összejön larával és közben vilu meg diego is összejön és leon mindig probálja meggyőzni ilut hogy diego rossz ember de nem sikerül neki. aztán az évad végén diego és ludmilla gregorio parancsára szövetkeznek
2014. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 encike3000 ***** válasza:
Most folytatom! És utána leon ezt meghallja és amikor elmeséli francseszkának akkor vilu meghallja sirni fog és akkor (ez egy előadás elott van) nem tud énekelni de leon kimegy a szinpadra ekkor éneklik a poedmost! utána szakit diegoval és leon is szakit laraval és 80. rész végén leon és vilu smaci! ja és amüsorközepén vilunakegyszerelmegyahangja és még amikor violetta sír és leon segít rajta az Madridban játszodik
2014. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 encike3000 ***** válasza:
ja és diego gregorio fia és ludmila összejön a végén fredericoval és francseszka összejön marcoval és camila összejön a végre brodway-el naty meg maxi is összejön a végére
2014. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen ezeket a párokat tudom! nagyon köszi! de hol láttad magyarul? mert csak most szinkrozinálják az 1. évadot és azért ugranak vissza mindig
2014. ápr. 28. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Még nincsen magyar szinkronnal fent sehol sem a 2. évad. :) Sőt felirattal sem.. Majd szeptember vége fele kezdik el vetíteni a TV-be :)
2014. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!