Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz harry potter folytatás?

Lesz harry potter folytatás?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy a harry pottert követően lesz e valami.tudja valaki hogy lesz-e?
2014. ápr. 23. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olvastam hogy lesz james potter az az harry fia lesz benne!de a 8.rész végén herri fiu gyerekének a neve az hogy albus perselus potter.nem?akkor hogy lenne james potter?
2014. ápr. 23. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Két fia volt a 7. legvégén.


És a válasz továbbra is: nem. Nem lesz több hivatalos film, de még csak könyv sem a HP világában.

2014. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gondoltam.de azért elismerés az írónak!
2014. ápr. 23. 16:18
 5/7 Grielean ***** válasza:

A Harry Potter világában lesz, csak épp Harryhez nem lesz semmi köze. Göthe Salamander, Harryék egyik tankönyvének írójáról ír Rowling.

[link]

2014. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mgymester ***** válasza:
Tipikus HP nem.De van néhány kiegészitő része.
2014. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1.Harry Potternek 2 fia is van,az egyik Albus Perselus Potter,a mádik James Sirius Potter

2.Lesz egy amolyan ,,előzetes" szerűség,ami Göthe Salamanderről fog szólni,és lesz egy 1500 szavas novella a 34 éves őszülő Harry Potterről,amint a szülinapja előtt kimegy a kviddics világkupára 3 gyerekével,de a felesége Ginny nélkül,és ott találkozik Ronnal,aki magán vállalkozást folytat,és kopaszodik és feleségével Hermionéval,aki a varázsbűn főüldözési osztály vezetőlye és 2 gyermekükkel...Rita Vitrol írja meg ezt,és egy kis viszályt is kelt azzal,hogy leírja,hogy vajon Harry Potter ⚡ felesége,Ginny miért nincs ott,talán megromlott e a házasságuk stb...

Bocsi,hohy ilyen hosszan írtam meg:)

2014. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!