Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mások szerint is pocsék lett...

Mások szerint is pocsék lett a beavatott?

Figyelt kérdés

Indokok:


Nincs benne az a megdöbbentő agresszió, és beskatulyázottság, ami a könyvben a súlyt adta.

Az egész olyan, mintha valami gimis gólyatárborban lennének. Az iskola a határon parább volt, pedig abba is bele lehetett aludni (és azok TÍZ évesek voltak vazz).


A kiscsajnak pocsék színészi játéka és mellesleg irritálóan buta feje van. Four pedig egy zárkózott tank helyett egy ilyen gyámolítós plüssmaci. A film közepére már Eric volt a legszimpatikusabb és az egyetlen Dauntless akiről komolyan elhittem, hogy képes fegyvert használni. Mondjuk egy tetováló pisztolyt vagy egy piercinges tűt. Talán.

Hogy lehet egy ilyen drámát ennyire elsőáldozó fejjel eljátszani?


Éssss egyébként is miért van Tris bátyjának hosszú haja??!4!!négy4!!! Meg Fournak is?!!!!négy44!


2014. ápr. 21. 23:50
 1/3 nuh299 válasza:
Egyet értek veled!Én már nem is úgy tekintek erre a filmre mint egy filmes adaptációra,hanem mint egy különálló filmre,mivel szerintem a könyvnek és a filmnek nincs túl sok köze egymáshoz.
2014. ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerinted cél volt valaha is egy jó film készítése belőle?

Az ilyen Twilight,Beavatott,Csontvaros és hasonló filmek csakis azért készülnek hogy minden pénzt kisajtoljanak az ötletből ezért is vannak gyakran kettébontva. A tinilányok hatalmas piac és imadjak az ilyen filmeket amikor a főszereplő tökatlag csaj hirtelen különleges lesz,kalandba keveredik és megkapja a legjobb pasikat mert ezzel tudnak azonosulni..vétek lenne egy ilyen piacot veszni hagyni.

2014. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam a könyvet, anélkül néztem meg a filmet, és csak annyit tudok mondani, hogy lehet, hogy a film pocsék lett, és szörnyülködtök rajta, de én nagyon örülök, hogy megnéztem. Az alapötlet tetszik, hétfőn rohanok is a könyvtárba kivenni a könyvet :) A film nélkül nem hiszem, hogy rátaláltam volna.
2014. máj. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!