Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki az a 3 lovag, akiknek...

Ki az a 3 lovag, akiknek lenne esélyük Jamie Lannister ellen, egy kardpárbajban?

Figyelt kérdés
Mert ő ugye ezt mondja a 3. évadban? Vajon kikre gondol?

2014. ápr. 20. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
már a többségnek van :) gondolom Ser Barristan az egyik
2014. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát félkézzel jelentősen romlottak az esélyei, de eredetileg szerintem Barristan Selmyre, Loras Tyrellre és talán a Hegyre vagy Oberyn Martellre gondolhatott. (Ser Barristan és Loras szinte biztos, mert előbbi gyermekkorának hőse, utóbbira pedig valamikor a könyvben tesz egy olyan megjegyzést, hogy ő lenne a legmegfelelőbb bajvívásoktató a királynak (!!!SPOILER!!! Tommennek).
2014. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát az egyik tuti Barristan Selmy, mivel a régi híres lovagok után ő a legelismertebb, fiatalkorában egyedül mentette meg Aerys királyt az ellenség táborából.

Amúgy ha jól emlékszem,akkor a könyvben nem mondott ilyet. Csak elmélázgatott rajta,hogy fizikailag a Vérebbel, a Heggyel vagy Jon Umberrel már esélye se lenne felvenni a versenyt (bár a Véreb és Jon nem lovagok, de nem is emlékszem h Jaime a sorozatban lovagot mondott volna), meg lovagi tornákon sem tudna már indulni, mert ott pl. Loras ellen nem lenne semmi esélye. Loras jó harcos a történetben, de nem hiszem,hogy Jaime ellen lett volna esélye korábban. Oberynre meg sztem nem is gondolt, mert az nem karddal harcol és Jaime a kardokba van belebuzulva.

Szal sztem Barristan, és a Clegane testvérek.

2014. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek, Ser Barristan és Clegane-tesók azok, akikkel fénykorában is meggyűlt volna a baja, de sztem Brienne sem lett volna könnyű falat.

Loras vívási képességeiről nem sokat tudni, szerintem ő inkább kopjatörésben jeleskedik, nem a talpas harcban.

2014. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kutya meg a hegy egyébként nyílt harcban annyira nem lenne vészes, attól még hogy egy tank mindkettő, még nem sérthetetlenek. Egy lovagi torna persze tök más, ott szabályok vannak és más taktika kell mint egy éles harcban.


A fizikai erő nem minden, sőt, a nagybdarab emberek általában lassabbak, különösen páncélban. Egy gyors, rafinaált braavosi ellenfél simán megenné őket reggelire ha terepen találkoznak.

2014. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gregor talpig páncélban, akkora pallossal, mint ő maga egy páncél nélküli, az övénél rövidebb karddal rendelekző bravoosi ellen? Ahhoz a kisembernek elég közel kellene jutnia és még úgy sem biztos,h végezni tud vele a péncél miatt.
2014. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!