Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Transformers 4-et szerintete...

A Transformers 4-et szerintetek hogy nézem,4D-be avagy 3D-be?

Figyelt kérdés

persze ha lesz 4D-be.

mivel mindig is nagy szeretője voltam a Transformers trilogiának, így a leglényegesebb módon szeretném meg nézni az utolsó részét a mozi terem falai közt, így megkérdezem most tőletek hogy mit kapok ha ésszrevesznek a mozi teremben hogy kintről behozott kaját eszek,(azaz szendvicset vagy más egyébet) egyáltalán mivel figyelik a termeket? mert én azt halottam hogy ilyen éjjel látókal.. aztán ki tudja hogy igaz-e



2014. ápr. 18. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:

"A Transformers 4-et szerintetek hogy nézem,4D-be avagy 3D-be?"


Akkor ha lesz 4D-ben is, mindenképp azt érdemes megnézni, ahol mozog a szék (de nem azért mert kifelejtették a rögzítő csavarját..) és vízpermet meg illatok stb, és ahol lesújtanak valódi pöröllyel a nézők közé, ahol ilyenek is vannak.


Enni meg minek a moziban. Előtte otthon egyél, utána menj be egy mekibe ha vége a mozinak. Közben meg kibírod azt a két-három órát.

2014. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!