Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmet leginkább...

Melyik filmet leginkább érdemes megnézni, azok közül, amiket most játszanak moziban?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 20:01
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha szereted akkor most jön az X-akták..ha te fiú vagy és a barátnőddelmész akkor kéne ismerni az izlését, de nekem tuti bejönne.
2008. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
X akták azt én is megnézném :)
2008. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lány vagyok, és a párommal szeretnék moziba menni, de nem igazán tudom, mit érdemes, azt hallottam csak,hogy a Mamma Mia-t nem érdemes, de akkor lehet, hogy megnézzük az X Aktákat, azt sorozatban is szerettem.
2008. júl. 26. 07:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet ez kicsit függ korosztálytól de én a "Wall-e" -t javasolnám.Párosba szerintem igazán szórakoztató...,de lehet családdal,haverokkal akár egyedül is...

Ha a vígjátékot kedvelitek az "Erőszakik" a legjobb választás.

Az izgulós,zsenis,kirablós Ocean's 9 félék jönnek be a "21-Las Vegas ostroma"

Szuperhősös= Hanckok...Egyszer nézhetős,de én elfogult vagyok Will Smithel.(Bírom...)Vagy a Superhero movie ha még adják.De az paródia ugyebár mint a Horrora akadva.

Egyet SOSE NÉZZETEK MEG!!!A "Ne szórakozz Zohannal" szerintem Adam Sandler legpocsékabb filmje.Bár az tény ha bejön a "Borat" ez is tetszeni fog!CSak nem vall erre a színészre...

Más nem jut eszembe:D

2008. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Wall-e szerintem is nagyon jó, csak azt a Saint Trinity nem apácazárda naaaaa azt neeee... Iszonyú
2008. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Dzerintem a Múmia 3. részét érdemes megnézni a moziban biztos hogy látványos lesz.
2008. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!