Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hannibal című sorozatban...

A hannibal című sorozatban hogyan jönnek rá a legelső részében hogy ki a gyilkos?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát annyi volt,h minden megölt lányt agancsokkal nyársalt fel a gyilkos, tehát valszeg vadász. Aztán arra következtetésre jutnak,h mivel mindegyik lány ugyanúgy néz ki és ugyanolyan korú, ezért valszeg a gyilkosnak is van egy ugyanilyen lánya. Aztán elmennek egy építkezési területre vagy mire ami kapcsolatba hozható a gyilkossággal, mert annak aközelében találták meg az egyik csajt vagy vmi iylesmi, már nem emlékszek pontosan. Ott elkezdik nézegetni a dolgozók aktáit és észreveszi,h Hobbs lemondólevelén nincs rajta a lakcíme és ezt furcsálja, de elvisz minden dobozt amiben az akták vannak. Hannibal meg eközben felhívja Hobbs-t,h tudják ő a gyilkos.

Utána meg gondolom az aktája alapján kiderítették Jackék,h Hobbs vadászik meg van egy lánya, aki hasonlít az áldozatokra, szal elmentek hozzá.

2014. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. ápr. 14. 06:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Elolvastam mit írtam először :D Sztem inkább úgy volt a végén,h mikor megtalálták Hobbs lemondólevelét lakcím nélkül, akk megkérdezték a nőt az irodában h h lakik Hobbs, és azt mondta h az erdővel meg h vadászik. És ezért indultak el egyből Hobbsért. Nem az akták átnézése után.
2014. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!