Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hallottam hogy a Violettában...

Hallottam hogy a Violettában jön egy Jackie nevű nő. ő mi szerepet tölt be a sorozatban?

Figyelt kérdés
mit csinál? tanár a Studio21-ben vagy mi?
2014. ápr. 6. 12:28
 1/9 xxxalkoholxxxx válasza:
hányadik évadban?
2014. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2. évad de nem igazán értem mert a videó(k) ban Pabloval van együtt és hogy Angie nem nagyon bírja Jackie-t
2014. ápr. 9. 12:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Jackie egy új tánctanár lesz es vhonnan ismeri pablot es asszem h össze akar jonni vele(pabloval) es vmennyire sikerul is neki mert meg fogja csokolni vmelyik reszben asszem es ugye mivel Angie Pabloval jar/jart ezert feltekeny lesz kb olyan ez mint Violetta h Thomast vagy Leont valassza csak Angie Pablo es Jackie esetében csak itt kettő nő van :DD
2014. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jackie egy új tánctanár lesz es vhonnan ismeri pablot es asszem h össze akar jonni vele(pabloval) es vmennyire sikerul is neki mert meg fogja csokolni vmelyik reszben asszem es ugye mivel Angie Pabloval jar/jart ezert feltekeny lesz kb olyan ez mint Violetta h Thomast vagy Leont valassza csak Angie Pablo es Jackie esetében itt kettő nő van :DD bocsi hulyen irtam először
2014. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es mit fog tanitani? Es Palbo mikor szakit Angie-vel?
2014. ápr. 10. 20:15
 6/9 zsuzska*.* válasza:
Pablo és Angi újból összefognak jönni?:)
2014. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
remélem!! :):) mert láttam spanyolul hogy Angie a 70. részben Hermannal csókolózik és akkor gondolom szakít Pabloval de a 80. részben pedig újra jóban van Pabloval és ezért nem értem de majd hamarosan kiderül! :) viszont a 2. évadban meg Angie újra Pabloval lesz viszont jön Jacki ezért szakítanak újra (szerintem)
2014. ápr. 12. 12:04
 8/9 anonim válasza:
Amikor Angie csókolózott Getmannal, azt Gregorio látta, és Pablo előtt elmondta. Ezért szakítottak, de barátok maradtak. Jó barátok :))
2014. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 smileyworld válasza:

Tanár. A tánc tanár, és az pablo szívét akarja elhódítani.

asszem kb. így van.

2014. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!