Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gossip Girl fanok. Most...

Gossip Girl fanok. Most végeztem a sorozattal és teljesen depis vagyok Lehet hogy hülyének látszom, de 1 hete fejeztem be és iszonyatosan hiányzik Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
olyan szomorú vagyok,hogy nem lesz több xo xo gossip girl :'( Ti hogy éltétek túl hogy vége?

2014. ápr. 4. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok a sorozatok vége után..egy idő után elmúlik és nem hiányzik kezdj új sorozatot vagy kösd le magad:)
2014. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen de ez más. Ez a sorozat teljesen megváltoztatta az életemet és mindennap erőt adott hogy a nap végén nézhetek 1-2 részt :'( ez a sorozat a tökéletes sorozat nekem. Tökéletes!!!!!! És olyan szomorú vagyok :(
2014. ápr. 4. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam! Akkor kezdtem nézni, amikor a 3.évad ment Amerikában, és amikor utolértem őket, még az az 1 hét is rengetegnek tűnt!! Most hogy már vége van, gyakran nosztalgiázok és nézek meg random részeket +egy csomó másik sorozatot is nézek (néztem, mert azoknak is vége van). De akkor is a GG marad a legjobb<3
2014. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés! Szerintem keress egy másik sorozatot, bár egyik se ér a GG nyomába. És egy fél év múlva kezdd el újra. Én most nézem másodszor, és bár már tudom, mi a vége, de ugyanúgy szeretem :)
2014. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nézd meg a 90210-et, iszonyúan hasonlít, az majd leköt :)
2014. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! Amúgy én is így voltam. 2 napja fejeztem be, és tiszta depis voltam. Ebből tanultam meg milyen egy tökéletes, hullámvölgyes kapcsolat (Chuck és Blair páros) Nagyon hiányzik. Most belekezdtem a 90210-be, nyáron meg jön a Pretty Little Liars új évada! Szóval kezdj másikba. Az majd leköt.:)
2014. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is totál így voltam és most hogy több hónapja fejeztem be még mindig így érzek. Nézek más sorozatokat is és néha a GG-ből pár random részt vagy idegen nyelven. De az volt az első sorozat amit teljesen végig néztem és ezért megváltozatott. Hiába más sorozatok semmi sem ér fel ezzel
2016. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!