Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek beengednek minket...

Szerintetek beengednek minket a moziba egy 16-os karikás filmre 14 évesen?

Figyelt kérdés
Szeretem az thriller filmeket. 14 éves vagyok. Szerintetek a Non Stop című akcióthriller filmre beengednek engem és az úgy szint 14 éves osztálytársamat a Miskolci Cinema City Moziba?
2014. ápr. 4. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Én Budapesti vagyok de itt mindenhova beengednek,max néha annyit mondanak hogy "ügye tudod hogy ez 16-os"...
2014. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Mert majd pont azt nézik,hány éves vagy. Add a pénzt, és mehetsz be a moziba. :) 16 éven aluliaknak NEM AJÁNLOTT nem egyenlő azzal,hogy nem nézheted meg.
2014. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs sok olyan hely, ahol nagyon komolyan vennék a korhatárokat. Ha nem vagy 8 éves, akkor simán bemehetsz egy 16-os filmre is.
2014. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
simán :D engem 14 évesen beengedtek a Nagyfiúk 2-re . akkor erre is be fognak :)
2015. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a nyíregyházi cinema citybe beengedtek egy 9 év körüli gyereket az aljas nyolcasra (18). Meg engem is (16 leszek). Szóval csak nem veszik komolyan...
2016. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!