Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a c. ennek a filmnek?

Mi a c. ennek a filmnek?

Figyelt kérdés

Már régóta keresem.Valami olyasmiről szól hogy két barátnő elmegy egy másik városba hogy új életet kezdjenek. De az egyik lány meghal.A filmben van egy pap is aki ha jól emlékszem gyilkos és valamilyen karkötőt ad a főszereplőnek.Van benne egy szép ruha is ,fehér és tollakkal díszített . Az a jelenet maradt meg a legjobban,amikor a lány sétált és azzal a fiúval találkozott aki tetszett neki.Valami ilyesmit mondtak egymásnak:

-fiú:Mit egyek hogy ne haragudj?

-lány:Hozd vissza(mondja a barátnője nevét) .

-Fiú:Nem tudom megtenni.

Pont azelőtt az üzlet előtt állnak ahol a kirakatban van a ruha.

-Akkor vedd meg ezt a ruhát nekem

-Nincs pénzem

Ezután valaki odamegy hozzájuk.


Tudom ez a leírás nagyon pontatlan,de ha valaki még is tudná azt nagyon megköszönném.


2014. ápr. 2. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen megkapja majd a lány a ruhát,és amikor a végén minden a feje tetejére áll vissza pörög az idő, és a két lány elmegy a városból.
2014. ápr. 2. 19:40
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudom sajnos, de leírásod alapján megtetszett :)
2014. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még az is eszembe jutott hogy,a két lány nagyon szeretett táncolni és amikor elmegy a főszereplő egy színház félébe a pap ott van a teremben és akkor adja neki oda a karkötőt, akkor beszélnek a táncról is hogy mik voltak a lány tervei.
2014. ápr. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!