Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gossip girl sorozatban...

A Gossip girl sorozatban akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el nézni, a 6. résznél járok. Arra lennék kíváncsi, h tulajdonképpen van valami értelme, h van ez a "gossip girl"? Eddig azt láttam, h oké ez egy blog, amit az első részben olvasnak páran. Plusz minden rész elején elmondja, h mindenkinek tudósít az elit életéről, de igazából nem látom, h történne ilyesmi, h a főszereplők a hajukat tépik, h honnan tudja gossip girl, h teszem azt Serena és Blair kibékültek Serena kis búvóhelyén. Senki nem él vissza ezekkel az infokkal és senkit nem mutatnak, aki izgatott lenne amiatt, h húú Serena és Dan első csókja egy tér közepén volt. Nekem valaki azt mondta, h kicsit ez is olyan sorozat, mint a Pretty little liars(ahol ugye A után kutatnak), és minden szereplő izgul, h ki ez a gossip girl és hogyan akadályozzam meg, h pletykáljon az intim

dolgaimról....Igazából egy narrátor szerepen kívül én semmi hasznát nem látom a sorozatban.Vagy még nem indult be a sorozat cselekménye??


2014. ápr. 2. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Majd lesz olyan rész amikor valaki a gossip girl miatt bukik le, hogy máshol volt , vagy gossip girl lesz miatt népszerű, vagy megcsalt valakit.

Szóval idegesíti a szereplőket, csak nem mondják el minden részben. Amugy Serena a gossip girl köszönhetően olyan népszerü mert kb. róla ir a legtöbbet.


De ezen kivül csak egy sima tini soroazat a gazdagokról. a pretty little liars is csak egy tini soroazat ha kiveszed belőle A.

Ott is csak a végén fogjuk meg tudni ki A, itt is csak a végén tudod meg ki az igazi gossip, persze majd is lesz aki lebukik , hogy volt egy ideig gossip girl....

2014. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!