Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan animét, ami nem...

Tudtok olyan animét, ami nem több 30 résznél, a vampire knight-hoz hasonló, lehetőleg szinkronos, és NINCS HÜLYE VÉGE?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon válogatós vagyok, és ezért elnézést is kérek, de imádom az animéket, és már kétségbe vagyok esve, hogy belekezdek egy animébe, és valamelyik feltétel közbe szól. Ugyhogy nagy kitartással várom a válaszokat!

2014. ápr. 1. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudod, a szinkronos animék köre meglehetősen korlátozott alapból. Szóval ezt a kitételedet szerintem fel kéne adni, mivel ma nem szinkronizálnak már újabb és újabb animéket valami sűrűn, vagy átszoksz a feliratra, vagy leszoksz az animenézésről.

Egyébként a magyar szinkronok az anime sorozatokra pocsékok, feliratot meg ma már nagyon sok animéhez találnál.

2014. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bizony, ha nem valami utolsó teszkós gyártósorról szedett animéről van szó, biztos hogy találsz rá feliratot indavideón.

A Mirai Nikki nagyon jó volt, az utolsó 6 rész alatt kezdett igazán király lenni (akár a sztorit, akár a hangulatot nézed). Ha indavideón nekiállsz, mindenképpen egy "Bron" nevű felhasználó által feltöltött feliratozást nézd (yukkié is nagyon jó, de ő a cenzúrázott verzióhoz készítette, Bron viszont már a videók címében feltünteti, hogy cenzúrázatlan)

[link]

2014. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A Vampire Knight-ot én se nagyon értettem, mármint nekem nagyon tetszett az az anime, csak nem igazán értettem a végét, valahogy összecsapták, gyorsan lezavarták..

Amúgy miért nem nézel valami komolyabb animét?

Aminek több évada van, sok jó anime van.

2014. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A mirai nikkit már láttam, és szentem is az uccsó 6 rész a király. Komolyabb animéket meg nem annyira szeretem. Szeretem a megható sztorikat de azért legyen benne rengeteg poén és romantika. A vampire knight pont ugyanilyen ezért kértem hogy legyen ahhoz hasonlo csak ne legyen hülye vége mert ezt már megjártam az elfen lieddel is és most meg a vampire knightal .

És egyébként a szinkron úgy különösebben nem érdekel. Engem csak az érdekel h ne legyen 30 résznél és h ne legyen hülye vége. Ennyi.

2014. ápr. 2. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
A Vampire Knightnak azért volt hülye vége, mert nincs is vége a történetnek, a manga még bőven ment, mikor csinálták, úgy meg kicsit nehéz normális véget összehozni. :D
2014. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt a manga elejétöl végéig 19évad van angolul! nem hülye a vége ; ) :D

2014. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg a 12 részes School Days-nek nagyon jó vége volt (meghökkentő volt)
2014. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meghökkentő, ja, de hogy "jó" lett volna?
2014. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindet meg fogom nézni!
2014. ápr. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!