Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Rush-Hajsza a győzelemért c. filmről?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Zseniális! F1-et eleve imádom, de olyan ismerőseim is oda voltak érte, akik amúgy nem követik. Nagyon jó, hogy a két főszereplő karaktert egyenlő félként tűntetik fel, és egyikük sem tipikus "filmes gonosz"... Persze egy életrajzi filmben ez elvárt, de akkor is. Valamint ami nekem legjobban tetszett benne, hogy nagyon jól bemutatja, milyen ember volt ez a két személy, és nem csak a pályára összpontosít. Nagyon megható pillanatok vannak benne. És mégvalami. Ha megnézitek, szigorúan csak eredeti nyelven... A szinkronnal veszít az értékéből, elveszti varázsát. És hidd el, nem az a tipikus szinkronutálat szól belőlem, tényleg így van. Ahogy hallatszik a színészen a német akcentus, ahogy a Ferrarisok olaszul beszélnek, és még sorolhatnám. Ezt a szinkron nem tudja visszaadni.
2014. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én eredeti nyelven néztem és tényleg nagyon jó film volt! Egyáltalán van hozzá magyar szinkron?
2014. márc. 31. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
van hozzá magyar szinkrom!és nagy film!én bécsben élek és bár már többen látták Laudát remélem egyszer én is láthatom az ürgét nagy arc az öreg!
2014. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!