Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudja valami annak a filmnek...

Tudja valami annak a filmnek a címét amelyikről lent írok? (aki tudja írja is oda :D)

Figyelt kérdés

helo

kb egy éve láttam ezt a vígjátékot (nem tudtam végignézni mert mentem valahova)

azt láttam belőle hogy volt két vadász az egyik szakállas pufi arcú és testű és egy ismertebb színész a másikra meg nem annyira emlékszek, le akartak lőni íjjal egy bikát asszem és akkor jött káin vagy ábel hogy az az övé, odajött a tesvére is és megölte az egyik a másikat (nem tudom hogy káin ölte e meg á elt vgay fordítva de úgy volt ahogy a bibliába), a vadászokat utána elvitte a "gyilkos a házába" ott nekik adta a lánytestvéreit estére de az egyik leszbikus volt, ennyit láttam, nem biztos hogy jól írtam le de akit tudja a szímét légyszi írja meg, tudom hogy 1 mondatba írtam mindent :)

köszi



2014. márc. 30. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A kezdet kezdete
2014. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hálás köszönetem
2014. márc. 31. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!