Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto shippuuden mikor lesz...

Naruto shippuuden mikor lesz magyar szinkronal?

Figyelt kérdés
mikor,
2014. márc. 27. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha?
2014. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Úgy tudom a shippuuden részeket meg nem szinkronizálták max csak feliratozva vannak, hogy mikor lesznek szinkronizálva fogalom sincs? majd, ha megveszi az Animax azokat a részeket akkor majd szinkronizálja lesznek , de nem hiszem, hogy a közeljövőben számíthatunk erre. :D
2014. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Animax már nem vesz meg semmit, mivel becsődölt. Amúgy minek sírtok szinkronért? Ha animét akartok nézni, ezernyi olyan anime van ami a Naruto szintnél sokkalta igényesebb, és jobb. Ha feliratot nem akarsz olvasni akkor ne nézz se animét se semmilyen amerikai sorozatot se.


Amúgy nem hinném hogy annyira megerőltető, 8 éves korára mindenki tud folyékonyan olvasni...

2014. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj, már megint ez a kérdés? Szinte hetente megkérdezi valaki, könnyű lett volna kikeresni a korábbi kérdéseket.


De a válasz: senki se tudja, de valószínűleg soha. A sorozat túl hosszú, túl sokba kerülne megvásárolni, túl sok szinkronszínész is kéne hozzá. Jelenleg egy olyan magyar csatorna sincs, ami olyan mértékben foglalkozna animékkel, hogy egy ilyen drága vállalkozásba belekezdene.

2014. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem tudtam, hogy az Animax becsődölt , de mintegy is nem várom meg, amíg megcsinálják a szinkront sztem ebben az évezredben nem lesz magyar szinkron :D az neten fent van az összes rész magyar felirattal csak le kell tölteni vagy megnézni azokat az indavideo.hu-n. ;)
2014. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2014. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még januárban volt egy másik ilyen kérdés ott olyan dolgokról volt szó, hogy az animax utóda a c8 vagy mi leszinkronizálja. De én nem hiszem.
2014. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!