Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hacktion című sorozat mikor...

A Hacktion című sorozat mikor és miért lett ilyen sz@r?

Figyelt kérdés

Se akció, se bonyodalom, se izgalom. Két helyszínen játszódik az egész rész. Nem is nyomoznak, csak beszélnek róla. A színészeknek hiteltelenül áll az a sok szakzsargon, ezért a jó színészek is csak rosszul tudják elmondani. Borzasztó ez így.


Olyan színvonalra vágyom, mint a Tűzvonalban volt valamikor.



2014. márc. 24. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Az első évad után egyre szarabb lett.
2014. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt lehet tudni, hogy miért szállt ki Klem Viktor és Erdélyi Tímea?
2014. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szerettem,de a 2 évad után már nem is néztem,mert nem tartottam jónak azt a váltást ami a sorozatál csináltak
2014. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az első 2 évad jó nagyon mer szeretem az ilyen filmeket ami internetről, számítógépről, meg hasonló dolgokról szól az első kettő évadban is voltak hülyeségek de türhető. a harmadikat csak Wotan miatt néztem mer ő miatta volt meg a hangulat mer még mindig hackert játszott. a 4.től viszont nagyon rossz mikor Gréta sem volt már benne.
2014. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!