Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valahol halottam, hogy Naruto-...

Valahol halottam, hogy Naruto-nak is lesz majd olyan szeme mint a milyen Nagatonak van, ez igaz? Ja és Naruto meg Nagato tényleg rokonok?

Figyelt kérdés

Ja és Naruto meg Nagato tényleg rokonok?

Na és halottam olyan pletykát is, hogy állítólag Naruto egy nagy ninjának a reinkarnációja, vagy ilyesmi. Ebből mi igaz?



#Naruto #Nagato #rennegan #Hat Út
2014. márc. 23. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz olyan szeme.


Igen rokonok.

2014. márc. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Naruto, Nagato és Karin rokonok, mivel mindhárman az Uzumaki klánból származnak. Narutónak eddig még nem lett olyan szeme, mint Nagatónak, Rinneganja és remélem nem is lesz, jelenleg Sasukének nagyobb esélye van rá. Az sem biztos,h Rikudo reinkarnációja. Csak mikor használja a Kyuubi chakráját, akkor a sziluettje hasonlít Rikudóra. De ugyanígy hasonlított rá Kabuto is, majd Obito és Madara.
2014. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Narutonak szerintem esélytelen, mert nem fiúági leszármazottja Rikudo senninnek, míg Sasuke(Madara, Obito, Karin és Tsunade) az.
2014. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 24. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez sztem hülyeség,h fiúági leszármazott vagy nem. Az egyik fia az Uchiha, a másik a Senju alapítója, az anyja a Hagoromo klán feje volt, az Uzumakik meg a Senjuk rokonai, ergo ha ragaszkodsz ahhoz amit írtál akk fiúági leszármazott.
2014. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Naruto Ashura reinkarnációja aki Rikudou sennin kisebbik fia. Lesz RINNEGANJA!!!!!! Hogy mért abba ne menjünk bele.
2014. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól még nem biztos h lesz neki.
2014. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. júl. 17. 19:41
 9/10 anonim válasza:

***A KOVETKEZO SZOVEGBEN SZPOJLERT TARTALMAZO ELEMEK VANNAK ***

Nem valoszinu hisz Nagatonak a Rinnegant Uchiha madadara atta Nagatonak szoval nem valos.

*** SZPOJLER VEGE***

De mondjuk Rikudou amit adott neki erot lehet rola szo de azt sasuke kapta.

2014. júl. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igaz.
2014. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!