Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket ajánlotok egy...

Milyen filmeket ajánlotok egy 14-15 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nagy az unalom :)

2014. márc. 15. 19:48
 1/5 CarolineNetty válasza:
Hmmmm szerintem a Felhők fölött 3 méterrel az jó meg hát attól függ milyet szeretne :DD meny oszt keress az online filmek közt :D
2014. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kortól nemtől függetlenül az ízlés számít, szóval passz.

Scott pilgrim vs. the world

http://www.youtube.com/watch?v=O_RrNCqCIPE

2014. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Felhők fölött 3 méterrel szerintem egy orbitális baromság. Ne nézd meg.


Én két filmet ajánlanék.


Amerikai szépség: Egy amerikai család és a tagok néhány ismerősének életéről szól. Az életük nem olyan, amilyennek gondolnánk és amilyennek a többi film mutatja be. Komoly film, de vannak benne vicces jelenetek is.


Rekviem egy álomért: Ha szereted a drámákat, és nem zavar, ha egy kicsit durva a film, ezt is megnézheted. Mármint nem úgy durva, hogy horror, hanem hogy nagyon drámai és szomorú. 4 emberről szól, akik valamit szeretnének elérni életükben, és mind a négyen drogoznak vagy valami szert szednek.

2014. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beépített szépség, Disturbia, Az elnök végveszélyben, Feketék fehéren, Elveszett, Fogságban, A Wall street farkasa, A nagy Gatsby, Éhezők viadala, Az utolsó dal, Csak egy lövés, Lopott idő, Szupercella, totál beépülve, Trópusi vihar, Vakszerencse, Csere.com
2014. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1-es válaszolonak nagyon köszönöm nagyon jó film volt a felhők fölött 3 méterrel :)
2014. márc. 16. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!