Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Walking Dead-et nézheti...

A Walking Dead-et nézheti idén lesz 13 éves lány?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 12:23
1 2
 11/12 anonim válasza:
76%
Szerintem nem kellene ijen filmeket néznie. Véleményem szerint ebben a korban még nem elég érett egy gyermek ahhoz, hogy érzelmileg/lelkileg fel tudja dolgozni az ilyesfajta alkotásokat. Amennyiben ez így van, előfordulhat, hogy (megjegyezném, hogy ez csak hallott információ, és nem tudom mi igaz belőle...) adott esetben viselkedés, és személyiségbeli változásokat is okozhatnak sőt az sem kizárt, hogy csak később (20-30 évek környékén) mutatkoznak meg az adott trauma "mellékhatásai". Ha mégis úgy döntesz, hogy nézheti akkor mindenképp kell egy felnőtt (lehetőleg érett) emberpéldány aki el tudja magyarázni a "magyarázni valót"
2014. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés ez már, hogy a Walking Dead-et nézheti-e egy 13 éves kislány? Biztos valami "felelős" szülő írta ki. Az én b.nőm 38 éves és nem meri nézni, hiába mondom neki, hogy ez nem horror, hanem dráma, emberi kapcsolatokról szól egy posztapokaliptikus világban, és csak nyomokban tartalmaz horrort. Viszolyog tőle.
2014. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!