Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A pretty little liars-ban ki A?

Smile0 kérdése:

A pretty little liars-ban ki A?

Figyelt kérdés
nekem a tippem Ezra és CeCe. ki A? tippeket is várok, hogy ki hogy látja, de olyat is, aki már megnézte az összes részt és tudja:)

2014. febr. 28. 21:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%

PLL-6 évados (bár még csak négy van) az utolsó rész amit láttam az a 4. évad 20. rész. És nem Ezra nem -A- bár egy ideig én is azt hittem de ő csak könyvet ír Alison-ról és ő is próbálja kideríteni, hogy ki -A-...


CeCe benne van az -A- csapatbe csakúgy, mint -Wren, Nohel,Page.... És még sok mindenki...:/


De azt, hogy ki a nagy -A- az még nem derült ki, de ő irányít mindenkit...!!

2014. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
page is benne van A csapatában?:OOOOOOO
2014. márc. 1. 20:05
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Igen most próbálják arra terelni a dolgot, h mégsem Ezra A. De túl sok szól ellene...Például, mikor a 4. évadbeli halloweenes rész van, akkor Aria, Spencer és Hannah előtt mondja az az öregasszony,h "egyikőtöket megérintette az, akitól Allison a legjobban fél" A megérintette az öreges kifejezéssel a szexre utal, tehát Aria és Ezra, szerintem. Plusz amikor Jake árulkodik a veszekedésről, akkor késekkel rakja tele valaki a edzőtermében a zsákot, amin edz....
2014. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
43%
Szerintem Jason vagy Mrs. D.
2014. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
56%
A "valakit már megérintett" szólhat Wrenről és Spencerről is. Nekem Wren gyanús.
2014. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Igen, csak ezt a kifejezést a szexre használják, köztük meg csók volt. Legalábbis én eddig így hittem.
2014. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
Alison:D mert ugye él
2014. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:

Ezra az...

A negyedik évadban kiderült.

Emlékezzetek, tudjátok, kinek mondott el Aria mindent... Nekem is itt lett világos...

2014. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ezra meghal!!!

Vagy nem?

Csak mert -A- lelövi. Puff!

2014. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:

én most láttam az ötödik évadzáró epizódot és nem tudom hogy az elkövetkezendő időkben hogy lesz de most nagyon úgy néz ki hogy alison a- .

és bocsánat azoknak akik ezt már unják mert ők is látták:) viszont az utolsó rész az ötödik évadban (12.) nagykn brutál.nekem még most is ver a szívem rendesen pedig már vagy egy fél órája láttam de uhh ne hagyjátok ki!:)

2014. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!