Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretik sokan annyira...

Miért szeretik sokan annyira A felhők fölött 3 méterrel c. filmet?

Figyelt kérdés

Én nem láttam, megmondom őszintén, de nem is akarom. Elég nekem, amit olvastam róla. Egy beképzelt, vagánykodós bunkó fiú összejön egy kedves lánnyal, a fiú lop, verekszik stb.

De ez nem szerelem!!! Ez csak tiniszerelem, nem igazi. Ez a film egy naiv tinilányról szól, aki ahelyett, hogy egy normális, okos fiúval lenne, inkább a tiniszerelem miatt egy "vagány" fiúval jön össze. És nincs semmi érzelem benne.

Mit szeretnek ebben a filmben?


2014. febr. 26. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű. A legtöbb ember ugye mindig az elérhetetlent akarja, legyen szó bármiről. És akkor most vetítsük le tinilány szintre: a legtöbb tinilány különlegesnek akarja érezni magát, és arról álmodozik, hogy jön egy vad, megközelíthetetlen macsó, aki kizárólag vele normális, akinek ő a gyengéje, akire csak ő tud érzelmileg hatni.

Egyébként szerintem ha már ennyire kialakult véleményed van róla, akkor már csakazért is érdemes lenne megnézned. Lehet hogy igazolást nyernek a szavaid, de ki tudja, még az is lehet hogy megtetszik. Lehet hogy ez csak én vagyok, de szerintem semmiképpen nem okos dolog olyasmiről véleményt alkotni amit nem tapasztaltunk.

Mellesleg nekem az első rész egyáltalán nem tetszett, de adtam egy esélyt a másodiknak, az tetszett. Ott jobban ki volt dolgozva a főszereplő karaktere, életszerűbb volt. Az elsőben szimplán douchebag. A "kedves jókislányt" viszont mindkét részben rühelltem.

2014. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megnézem majd, de nem hiszem, hogy tetszeni fog. A "vagány" fiúktól hányingerem van.
2014. febr. 27. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
20 Percig bírtam nézi, majd shift+delete…
2014. ápr. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Belekezdtem, én is kb. 15-20 percig bírtam.
2014. ápr. 10. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Azthittem csak nekem nemtetszik :D
2014. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!