Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Dexter c....

Mi a véleményetek a Dexter c. sorozat 8. (utolsó) évadjának lezárásáról? Mindenhol csak negatív kritikát olvasok.

Figyelt kérdés
Én egyetértek a kritikákkal, csalódást okozott. Egy csomó dologra nem adtak választ, ami igazán zavar. Azt hagyták ki belőle, amit a legjobban vártam az utolsó pár (elég átgondolatlan) jelenet után az, hogy miként reagálnak a hírekre a szereplők. Erre nem kapunk ebből se semmit. A ti véleményetek?

2014. febr. 25. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Botrányos. Az évad első fele még elment. Igazából az ilyen írói csalások felett is szemet lehet hunyni egy szintig.

De az, hogy Laguerta halálát senki sem találta gyanúsnak már kicsit sok volt. Az új behozott karakterekkel sem kezdtek végül semmit. A pszichiáterben rengeteg potenciál lett volna, de kb. az utolsó részre levitték totál idiótába a karaktert. (Nem mintha a többi nem lett volna az...vagy egyáltalán értelmük sem volt igazából, csak voltak. Semmit nem tettek hozzá a történethez, nem használtak ki az írok semmilyen lehetőséget velük és Laguerta ügyének nyomozása során. Semmilyen érdekes kérdés nem vetődött fel, az izgalom a béka segge alatt volt. stb.)

Kiherélték az egész sorozatot az utolsó felvonással. Jobb is úgy gondolni rá, mintha a 7. évaddal ért volna véget, ezt pedig el lehet felejteni örökre. Mindenki jobban jár.

2014. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egész évad maga tényleg rettenetes volt, a karakterek teljesen kidolgozatlanok voltak, mindannyian összevissza cselekedtek, megalapozatlan volt az egész cselekményszál, én nem szerettem.

Viszont ha így nézzük az egészet, ehhez a borzasztó évadhoz képes a befejezés kevésbé ciki. És ezen kívül máshogy úgy lehetett volna csak lezárni, ha Dexter meghal - de nyilván sokkal erőteljesebb a hatása annak, ha nem hal meg, hanem leküzdi ezeket a dolgokat. Az már más kérdés, hogy az idáig vezető folyamat teljesen elnagyolt volt, és pszichológiailag sem volt egyáltalán okés. Így én úgy vagyok vele, hogy a befejezés annyira nem gázos, én sem tudtam volna jobbat kitalálni, így nem is szidom, viszont maga az utolsó évad, inkább bár ne lett volna.

2014. febr. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zseniális. Nem csalódtam. Noha meglepett.

Egyszerűen a Dexter karakter ki akart törni a magányból, megosztani a terhet. Ám ettől azok az emberek, akik körülötte voltak megzakkantak. Nem tudták elviselni. És végeredményben a végzetük is emiatt tört rájuk.

Minthogy mindenek felett (bevallatlanul) Debrát szerette. Az ő elvesztése volt az utolsó csepp a pohárban. Ezért el kellett rejtőznie. Nyelvtudás híján maradt Amerika és Kanada. A lenyomozhatóság érdekében nagyon fel kellett hagynia szokásait. És vissza is akarja tartani a régi életvitelét, hogy ne eshessen ez meg még egyszer.

Maradt volna egyedül Debrával sörözgetve és nem kezd el kapcsolatokat építeni, talán megmaradt volna egy tartható szinten.

2014. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!