Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmet keresek! Tud-e...

Levente87 kérdése:

Egy filmet keresek! Tud-e valaki segíteni?

Figyelt kérdés
A film nagyon nagyon hasonlít az Ideglelés (The Blair Witch Project) első részére... Csak a végére emlékszem... Szalad valaki kamerával bejut egy házba, felmegy az emeletre megfordul a kamerával meglát valakit és ijedtében összeesik és a kamera fekszik a földön.. Tudom ez igy elég hülyén hangzik... Végül is tudtok olyan hasonló filmet mint az Ideglelés (The Blair Witch Project)??? Már mint az első része mert az Ideglelés második része és az Ideglelés Csernobilban marhaság volt, de az első nekem elég jó... Tud -e valaki ehhez hasonló filmet vagy tudja e valaki melyik filmre gondoltam???

2014. febr. 18. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Cloverfield?
2014. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, de azért köszi! :)
2014. febr. 18. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:

A South of Sanity annyiban hasonlít, hogy nem egészen profi módon felvett jelenetekből áll és egy elszigetelt csapat tagjai egyenként elhullanak.


http://www.youtube.com/watch?v=BT2bMVneriA

2014. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Rec című film végé mintha lett volna ilyen jelenet.
2014. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Joe Makepeace ***** válasza:
100%
Ilyesmi a Paranormal Activity valamelyik részének a végén van (talán a III. részben...)
2014. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a Rec című filmről lesz szó:)
2014. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszonom a valaszokat! Szinte biztos vagyok hogy a REC az..... :)
2014. febr. 20. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:
VHS 1-2 ?
2014. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!